...*Miley Cyrus Serbia*...
Dobrodosao/la na najbolji srpski forum o Miley Cyrus&Hannah Montana,registruj se,sakupi puno postova i zabavi se!
Admin Team <3
...*Miley Cyrus Serbia*...
Dobrodosao/la na najbolji srpski forum o Miley Cyrus&Hannah Montana,registruj se,sakupi puno postova i zabavi se!
Admin Team <3
...*Miley Cyrus Serbia*...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...*Miley Cyrus Serbia*...

Dobrodosli!Welcome!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ~Chat 4 guests~

Ići dole 
AutorPoruka
_KiKi*Syrus*Montana_
~Admin Miley&Hannah Fan Club-a~
~Admin Miley&Hannah Fan Club-a~
_KiKi*Syrus*Montana_


Posts : 90
Join date : 15.06.2009
Location : *...Sa Miley,setamo plazom...*

~Chat 4 guests~ Empty
PočaljiNaslov: ~Chat 4 guests~   ~Chat 4 guests~ EmptyPon Jun 15, 2009 1:55 pm

Ovde chatujemo...
Sta radite,zasto se ne ragujete?
Nazad na vrh Ići dole
https://mileyc-serbia.serbianforum.info
Jadni st
Gost
Anonymous



~Chat 4 guests~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Chat 4 guests~   ~Chat 4 guests~ EmptyPet Jun 26, 2009 2:13 pm

Zato sto sam regovana na mnogo bolji Miley Cyrus forum. onaj ko je regovan ovde a nije tamo sigurno samo kupi mrvice novosti i slicica itd koje mi na Miley froumu imamo!!! Jadno!!! Ali ipak ja nisam govno od coveka pa da ne razumem... Ako vam treba look evo napravicu ali samo ne kopirajte sve ostalo!!! Mada mislim da ste toliko UGH! da mislite da ste u pravu!!! Ja znam da gresite mozete da sakupljate novosti i ostalo ali STO KOPIRATE?!?!??!?!
Nazad na vrh Ići dole
........
Gost
Anonymous



~Chat 4 guests~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Chat 4 guests~   ~Chat 4 guests~ EmptyPon Jul 06, 2009 10:18 am

Tako je!!! Ovde nemate cak ni redovne clanove! Samo da znate, MCFCS ce uskoro postati offi a vi cete ostati dalekoooooo iza nas!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
JADNI_ST
Gost
Anonymous



~Chat 4 guests~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Chat 4 guests~   ~Chat 4 guests~ EmptyPon Jul 06, 2009 2:53 pm

Kiki Syrus
da stvarno volis Miley znala bi da se njeno prezime pise CYRUS a ne SYRUS
Ne shvatam samo zasto si toliko uverena da ti je forum originalan...???
MOzes da nam odgovoris i da nas "ucutkas" tako sto sec dokazati da ti je forum OR tako sto ces da se ukljucis u razgovor ( ne samo ti i ostali admini i clanovi) a ono "Vi ste ... ne moze vam se dokazati" ili "necu da se nastavljam sa ..." necu da prihvatim kao izgovor jer ako si pravi admin brani svoj forum!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





~Chat 4 guests~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~Chat 4 guests~   ~Chat 4 guests~ Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
~Chat 4 guests~
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Chat smajlijima....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...*Miley Cyrus Serbia*... :: ...*4um*... :: ...*Gosti*...-
Skoči na: